Bažina v obýváku

349 Kč
Skladem (4 ks)

Kristýna Plíhalová

Další kniha o sourozeneckém soužití a dobrodružství, kterou můžeme s radostí doporučit.  Zážitky sourozenců Josefíny a Jáchyma, se v hravém i rozpustilém komiksu proměňují ve výlety do světů plných fantazie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sourozenci, dobrodružství, komiks

Jáchym a Josefína navštěvují cizí planety. Zabydleli byt přibližně dvěma sty tisíci koček. Vymysleli hru „Čuchni si k mojí ponožce“. Mají rádi růžové nosorožce, co dělají duhu. A dokonce vám prozradí, co je to kydel. Všechny příběhy v této knize se skutečně odehrály. Hlavně ten o bažině, která se rozprostírá v obýváku. Zážitky sourozenců se v hravém i rozpustilém komiksu proměňují ve výlety do světů plných fantazie. Mizí během nich rozdíly mezi realitou a dětskou představivostí, každodennost se v kruhu milující rodiny proměňuje v pestrobarevná dobrodružství.

Jejich příběhy přímo vyzývají ke společnému čtení a hraní. Děti i rodiče si čtení užijí po svém a všichni se na stránkách knihy uvidí. Opakuje se tu motiv hry, dětského pábení i rodičovství, kdy jsou náročné dny vykoupené jiskrou v očích dětí a jejich schopností vytrhnout dospělého ze strastí všedního dne. Kreslený humor se tu potkává s komiksovou poezií.

Vychází s podporou Ministerstva kultury České republiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3-6 let
Autorka: Kristýna Plíhalová
Nakladatelství: Paseka
Rok vydání: 2023
Popis: 120 stran, vázaná, 160x235mm
ISBN: 978-80-7637-295-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz