Bitva o diamant

395 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Bára Dočkalová

 

Sportovně-dobrodružný román pro kluky a holky. Luke je jedenáctiletý kluk, který nadevše miluje baseball. Hraje dobře, klade si vysoké cíle a ve svém vesnickém týmu je jeden z nejlepších. Bydlí však v americké divočině, daleko od měst a opravdových klubů, kde by se mohl svým velkým snům více přiblížit. Jednoho dne mu náhoda přivede do cesty slavného profesionálního hráče. Setkání spustí lavinu událostí, které obrátí život naruby nejen Lukovi, ale i ostatním dětem v okolí, a postupně přináší nečekané následky.

 

Bára Dočkalová

(1977) Vyučuje didaktiku angličtiny na Pedagogické fakultě UK a vede anglické divadlo s dětmi. Píše divadelní scénáře a písničky. Za svůj román Tajemství Oblázkové hory (2018) byla nominována na cenu Magnesie Litera za knihu roku pro děti a mládež.

 

Jindřich Janíček - ilustrátor

(1990) Narodil se ve Znojmě, absolvoval Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně a Ateliér ilustrace na UMPRUM. Je držitelem ceny Czech Grand Design a vyhledávaným knižním grafikem a ilustrátorem. Za komiks B jako běžec (2021) získal od České akademie komiksu cenu Muriel pro nejlepšího kreslíře.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobrodružné, pro kluky a holky, 9 - 12 let

Doplňkové parametry

Kategorie: 9-13 let
Autor: Bára Dočkalová
Ilustrátor: Jindřich Janíček.
Nakladatelství: Labyrint
Rok vydání: 2022
Popis: Dobrodružný sportovní román pro kluky a holky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz