Dva, tři, čtyři, pět - tohle je náš svět - místa

228 Kč
Skladem (4 ks)

Joanna Bartosik

 

Leporelo nás zavede na často navštěvovaná místa, kam děti vodí jejich mámy, tátové, babičky, dědečkové, tety i strýcové.

Stojí za to se rozhlédnout kolem, pozorovat, co se tu děje, a povídat si o tom. Můžeme svá oblíbená místa porovnávat s těmi, co jsou v knížce. Čím jsou si podobná? Anebo čím se liší? Z takového povídání může vzejít nejedno zajímavé vyprávění, a dokonce třeba pohádka! Knížečka vám bude k užitku i ve dnech, kdy se nedá jít ven – s její pomocí se tak můžeme dostat na svá oblíbená místa.
 
Knížečka DVA, TŘI, ČTYŘI, PĚT – TOHLE JE NÁŠ SVĚT – MÍSTA podporuje rozvoj mluvy našich 1-3letých potomků a zavede nás na často navštěvovaná místa, kam děti vodí jejich mámy, tátové, babičky, dědečkové, tety i strýcové. Stojí za to se rozhlédnout kolem, pozorovat, co se tu děje, a povídat si o tom. Můžeme svá oblíbená místa porovnávat s těmi, co jsou v knížce. Čím jsou si podobná? Anebo čím se liší? Z takového povídání může vzejít nejedno zajímavé vyprávění, a dokonce třeba pohádka! Knížečka vám bude k užitku i ve dnech, kdy se nedá jít ven – s její pomocí se tak můžeme dostat na svá oblíbená místa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

první slůvka, rozvoj mluveného slova, leporelo

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejmenší čtenáři
Autorka: Joanna Bartosik
Nakladatelství: Meander
Rok vydání: 2022
Popis: Kniha přibližující místa a věci nejmenším čtenářům, která pomáhá rozvinout jejich vyjadřovací schopnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz