Kamarádi z Medového lesa - Jak zahnat stesk

298 Kč
Skladem (3 ks)

Andrea Schütze

 

Tenhle les skrývá jedno velké tajemství: bydlí tu čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí, kteří jsou připraveni přispěchat na pomoc, kdykoli má některé z dětí z lesní školky potíže. A ještě že tak! Davídkovi se totiž první den ve školce hrozně stýská a pomocníky moc a moc potřebuje.

První díl dobrodružných příběhů, které zvídavým předškolákům radí, jak se chovat v lese a neublížit lesním zvířatům. Ze série Kamarádi z Medového lesa zatím vyšly další tři díly: Králíčci v ohroženíVšichni za jednohoTy to zvládneš, Lukáši!.

Poplach u zvířecího zásahového komanda lesních zvířátek, která jsou připravena pomoct každému dítěti z lesní školky, pokud má nějaké malé nebo velké trable. Jaké štěstí! Davídkovi se totiž do nové lesní školky nechce a hrozně se mu tam stýská. Dobře že mu Chrochtík, Makovička, Míša a Daňka vyrobí lesní kalendář, ve kterém se každou půlhodinu objeví malý dárek. Záchranná četa školkových dětí: lišák Míša, laňka Daňka, divoké prasátko Chrochtík a mývalinka Makovička.

Detailní informace

Detailní popis produktu

o přírodě, život v lese

Doplňkové parametry

Kategorie: 3-6 let
Autorka: Andrea Schütze
Ilustrace: Carola Sieverding
Překlad: Dagmar Heeg
Nakladatelství: KAZDA
Popis: 1.díl, vázaná, 96 stran, 170x240
ISBN: 978-80-883-1685-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz