Moje ptačí knížka

298 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

S. Ernsten, J. Walczyk

 

Ptáci kolem nás od jara do zimy

Ptačí svět děti baví. Moje ptačí knížka je plná zajímavostí ze světa malých opeřenců.

Pozorovat ptáky je skvělá zábava. Ať už žijete ve městě, nebo na venkově, vašimi sousedy jsou nejrůznější druhy nenápadných opeřených zpěváčků. Jakmile ráno vykoukne sluníčko nad obzor, začnou hlasitě štěbetat, trylkovat a cvrlikat. V tu dobu býváte ještě zalezlí v posteli a spokojeně spíte, ale ptáci už ohlašují nový den. Když poznáte jejich svět, bude ten váš mnohem zajímavější. Ptáky už nebudete pouze slyšet, ale naučíte se je i vidět a rozeznávat.

Víte, podle čeho od sebe ptáky rozpoznáte? Všichni samozřejmě snášejí vajíčka a téměř všichni umějí létat. Liší se však velikostí, zbarvením peří a hlasovým projevem. A proč je dobré vědět, který ptáček se zahnízdil ve vašem živém plotě, kam na podzim odlétají čápi a kdo si to k vám v zimě chodí pro dobroty na krmítko? Protože pozorování ptáků je mnohem větší zábava, když znáte tajemství ptačího světa.

Poznejte více než 40 našich ptáků a zjistěte, jak žijí, čím se živí, jak vychovávají svá mláďata a jak se připravují na zimu. Kniha děti okouzlí také půvabnými ilustracemi Jany Walczyk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ptáci, poznávání, příroda, svět kolem nás

Doplňkové parametry

Kategorie: 3-6 let
Autor: S. Ernesten, J. Walczyk
Překlad: Dagmar Heeg
Nakladatelství: KAZDA
Popis: vázaná, 38 stran, 222x288
ISBN: 978-80-7670-023-9
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz