Poněkud zvláštní kůň

349 Kč
Skladem (2 ks)

Frida Nilsson

Hedvika si ze všeho nejvíc přeje mít vlastního koně. Její spolužačka Ellen dostala právě od rodičů poníka. Hedvičin domácí mazlíček má také čtyři kopyta, ale přesto se to nějak nepovedlo. Hedvika tatínkovi nedokáže vysvětlit, že ve druhé třídě berou ostatní vážně jen ty, co mají koně, a tak si Hedvika radši vymyslí nového souseda, který vlastní tři bělouše. Z Hedviky se rázem stane nejoblíbenější holčička ze třídy, všichni jí dávají bonbony a všemožně si ji předcházejí. Hedvika se ale zamotává do klubka výmyslů tak, že se jí z něj vyplétá jen velmi obtížně. Navíc svého pravého kopytníka nesnáší a jednoho dne, když se zvíře lekne a uteče, si Hedvika uvědomí, že ho přece jen ráda má…
Jde o druhý titul z úspěšné série vycházející pod značkou Hedvika.
Veselá dětská knížka pojednávající jen tak mimochodem o životně důležitých tématech, jako je tlak vrstevníků či jak se vyrovnat s jinakostí.


Frida Nilsson je švédská autorka knížek a rozhlasových her pro děti. V Portále vyšly její knihy Gorila a jáPiráti z Ledového mořeVránova neobyčejná dobrodružství a Ve škole se dějou věci!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh o koních

Doplňkové parametry

Kategorie: 6-9 let
Autorka: Frida Nilsson
Ilustrace: Ilona Komárková
Překlad: Viola Simogyi
Nakladatelství: Portál
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-262-1597-4
Popis: pevná vazba, 160 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz