Rekrut 244

Tip
370 Kč
Skladem (>5 ks)

František Tichý

Čtrnáctiletý Jony se v nadčasovém příběhu vypravuje na tajnou armádní misi. Podaří se mu zaběhnout nový program na ochranu země? Kniha otevírá otázky související se závislostí nových generací na digitálním světě. Co znamená dokonalá kontrola a stálé připojení? Kde jsou hranice zodpovědnosti i svobody státu a jednotlivce? A kde je skutečné nebezpečí: v těch, kteří námi manipulují, nebo v nás samotných?

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sci-fi, román, ilustrovaný

Svět blízké budoucnosti trpí změnami klimatu, válkami a nekonečnými uprchlickými vlnami. Za vysokou zdí, která chrání starý kontinent od nebezpečného světa tam venku, se ale žije šťastně a pohodlně. Lidé v propojených urbánních zónách vědí, čeho se vyvarovat, vědí, jak žít zdravě, jak zacházet se svými emocemi. Jejich život řídí a chrání dokonale propracovaný Systém. Čtrnáctiletý Jony se v něm pohybuje jako doma. Jednoho dne je ale vybrán pro tajnou armádní misi. Má zaběhnout nový program na ochranu země. V každém systému se ale čas od času objeví nějaká trhlina...

Kniha završuje volnou trilogii pro dospívající čtenáře autora Františka Tichého s ilustracemi Stanislava Setinského: vyprávění z minulosti (Transport za věčnost), přítomnosti (Labyrint nedokončených setkání) a aktuální sci-fi příběh.

Doplňkové parametry

Kategorie: od 13 let
Autor: František Tichý
Nakaladatelství: Baobab
Rok vydání: 2022
Popis: měkká vazba, sci-fi, pro čtenáře od 13 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz